top of page
Адвокатське бюро Дениса Писаного
Depositphotos_56735583_xl-2015.jpg

Мінімізуємо ризики

в угодах з нерухомістю

ПРАКТИКИ

Адвокатське бюро Дениса Писаного надає юридичні послуги з 2016 року. Ми комплексно вивчаємо питання клієнтів, знаходимо варіанти вирішення неординарних завдань, будуємо систему захисту прав та інтересів наших клієнтів, використовуючи наявні грунтовні знання українського та міжнародного законодавства та особливості його застосування на практиці, працюємо як єдиний злагоджений механізм, спрямований на досягнення поставленої мети. За 8 років активної діяльності практика нашої компанії збагатилася позитивними судовими рішеннями в інтересах наших клієнтів, а нашими постійними клієнтами  стали українські та іноземні компанії, які довіряють нам юридичний супровід своєї господарської діяльності. Ви можете дізнатися більше інформації про нашу компанію та наші послуги на цьому сайті або зв'язатися з нами та отримати консультацію. Довірте нам Ваші правові питання і ми зробимо все можливе, щоб забезпечити успіх Вашим справам.

НОВИНИ

СПРАВИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ З ВІДНОСИН ПУБЛІЧНОЇ СЛУЖБИ

30 квітня 2024 року ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД, розглянувши нашу апеляційну скаргу на рішення Київського окружного адміністративного суду по справі за адміністративним позовом нашого клієнта до Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, скасував зазначене рішення та ухвалив нове рішення про стягнення з Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції на користь нашого клієнта середнього заробітку за час вимушеного прогулу в розмірі  269 392 грн 50 коп.

 

Ознайомитися з постановою суду

ПОДАТКОВІ СПОРИ

11 березня 2024 року Шостий апеляційний адміністративний суд, розглянувши апеляційну скаргу ГУ Державної податкової служби у місті Києві на рішення Київського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2023 року у справі за адміністративним позовом нашого клієнта до ГУ ДПС у місті Києві, залишив без задоволення Апеляційну скаргу ГУ ДПС у місті Києві, а також залишив без змін рішення Київського окружного адміністративного суду, яким було повністю задовольно підготовлений нами позов в інтересах нашого клієнта до ГУ ДПС у м.Києві та ДПСУ, визнано протиправними та скасовано рішення Комісії ГУ ДПС у м.Києві з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про відмову у реєстрації податкових накладних нашого клієнта та зобов`язано ДПС України зареєструвати в реєстрі податкових накладних ці податкові накладні.

Ознайомитися з постановою суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

27 лютого 2024 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва, розглянувши клопотання слідчого ГСУ СБ про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави для нашої клієнтки, підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 114-1, ч.3 ст.332, ч.3 ст.15, ч.1 ст. 114-1,ч.3 ст.15, ч.3 ст.332 КК України, врахував заперечення, докази та аргументи адвоката Писаного Дениса та продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але визначив альтернативу - розмір застави, достатній для забезпечення виконання підозрюваною обов'язків. Клієнтку звільнили з під варти у зв'язку з внесенням застави.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

СПОРИ ЩОДО ПРАВА ВЛАСНОСТІ

27 лютого 2024 року Київський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу  з вимогою позивачки про скасування рішення Подільського районного суду м. Києва, яким було відмовлено в задоволенні її позову до нашого клієнта про визнання майна спільною сумісною власністю, визнання права власності на частину квартири та визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири. Суд врахував наші аргументи та докази, залишив апеляційну скаргу без задоволення, а рішення першої інстанції без змін.

 

Ознайомитися з постановою суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

27 лютого 2024 року слідчий суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області, розглянувши клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту за підозрою нашого клієнта у скоєнні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 209 КК України, врахував заперечення, докази та аргументи адвоката Писаного Дениса та застосував до нашого клієнта запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

КРЕДИТНІ СПОРИ

08 лютого 2024 року Овідіопольський районний суд Одеської області, розглянувши позов банку до нашого клієнта про стягнення заборгованості за кредитним договором з нашого клієнта, подані нами заяву про застування строку позовної давності та відзив на позовну заяву, дійшов висновку про те, що банк звернувся до суду з пропущенням строку позовної давності та відмовив банку в задоволенні позову.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

19 січня 2024 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання слідчого ГСУ Служби безпеки України про відсторонення від посади нашої клієнтки, яка є підозрюваною у кримінальному провадженні у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 332 КК України, врахував наші аргументи та відмовив в задоволенні клопотання слідчого щодо відсторонення клієнтки від займаної посади.

Посилання на ухвалу суду не залишаємо, у зв'язку з умовами договору про правову допомогу.

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

27 листопада 2023 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва, врахувавши заперечення адвоката Писаного Дениса та надані ним докази, частково задовольнив клопотання слідчого в ОВС 4 відділу 1 управління досудового розслідування ГСУ СБ України про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для нашої клієнтки, підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28, ч.1 ст. 114-1, ч.2 ст. 28, ч.3 ст.332 КК України, яка до цього перебувала під вартою без альтернативи внесення застави, та продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але визначив альтернативу - розмір застави, достатній для забезпечення виконання підозрюваною обов'язків. Слідчий не погодився з такою позицією та подав апеляцію. 26 грудня 2023 року Київський апеляційний суд, врахувавши заперечення нашого адвоката, відмовив слідчому та підтримав рішення суду першої інстанції.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

30 жовтня 2023 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва задовольнив клопотання адвоката Писаного Дениса в інтересах нашого клієнта та скасував арешт земельної ділянки у кримінальному провадженні, який містив заборону вносити будь-які зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (щодо інших речових прав та обтяжень) щодо земельної ділянки, а також заборону власникам земельної ділянки, вирішувати будь-які питання про поділ таких земельних ділянок, укладення будь-яких угод щодо таких земельних ділянок, а також проведення будь-яких підготовчих та/або будівельних робіт.

Посилання на рішення суду не розміщуємо в зв'язку з умовами договору про правову допомогу.

ПОДАТКОВІ СПОРИ

20 листопада 2023 року Київський окружний адміністративний суд розглянув та повністю задовольнив підготовлений нами позов в інтересах нашого клієнта до Головного управління ДПС у м.Києві та Державної податкової служби України, визнав протиправними та скасував рішення Комісії Головного управління ДПС у м.Києві з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про відмову у реєстрації податкових накладних нашого клієнта та зобов`язав ДПС України зареєструвати в реєстрі податкових накладних ці податкові накладні.

 

Ознайомитися з рішенням суду

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ В СУДАХ

REPRESENTATION OF INTERESTS IN COURTS

 

The experience of attorneys and lawyers of the Denys Pysanyi Law Office allows us to develop the most effective strategies and solutions for conducting court proceedings, to represent and protect the clients' interests in court, to settle disputes through negotiations and to achieve reconciliation of the parties, as well as to provide legal assistance in executive proceedings. We support legal projects of various complexity in all main categories of disputes, in particular:

 

 • land disputes;

 • economic disputes;

 • administrative and other disputes with controlling and state bodies, local self-government bodies;

 • labor disputes;

 • corporate conflicts;

 • tax disputes;

 • intellectual property disputes;

 • disputes regarding real estate or property rights to such property;

 • disputes related to the protection of honor, dignity and business reputation;

 • cases in connection with bankruptcy and restoration of solvency;

 • disputes regarding debt collection and compensation for damages;

 • disputes in the field of credit and insurance legal relations;

 • disputes in the field of international trade;

 • family disputes;

 • administrative offenses;

 • investment disputes, etc.

Судова практика

НАШІ ПРОЕКТИ

Земельні спори

Представили інтереси ДЗ «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Приморський» МОЗ України в Південно-Західному апеляційному суді в справі щодо накладення арешту на земельні ділянки. Суд підтримав нашу позицію та залишив в силі попереднє рішення Господарського суду Одеської області про накладення арешту

Адміністративна справа, пов'язана з корупцією

Наші адвокати зібрали докази та довели у суді відсутність події і складу адміністративного правопорушення у діях нашого клієнта керівника РДА, якого НАЗК звинуватило у порушенні обмежень щодо сумісництва та відносно якого був складений протокол щодо вчинення адміністративного правопорушення за ч. 2 ст.172-4 КУпАП. За результатами розгляду справи суд закрив провадження.

Ознайомитися з рішенням суду

Відшкодування збитків 

Представили інтереси нашої клієнтки у справі про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Дніпровський районний суд задовольнив наш позов та прийняв рішення про стягнення коштів  з особи, яка була винна в ДТП, на користь нашої клієнтки

Ознайомитися з рішенням суду

Господарські спори

Представили інтереси Комунального дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Миронівської міської ради "ЗОРЯНИЙ" в справі про стягнення заборгованості за договорами про надання послуг. Господарський суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

Спір щодо договору позики

Шевченківський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики у розмірі 5 116 969 грн 60 коп

Ознайомитися з рішенням суду

Кредитний спір

Банк звернувся до суду з позовом про стягнення боргу по кредитному договору, по якому наш клієнт був поручителем. Ми представили в суді інтереси нашого клієнта - поручителя і Святошинський районний суд міста Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта та відмовив банку в позові про стягнення заборгованості

Ознайомитися з рішенням суду

Depositphotos_7416307_XL.jpg

We find optimal ways out from difficult situations 

ЗАХИСТ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ

ПРАКТИКА КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА

Адвокати Адвокатського бюро Дениса Писаного захищають права та представляють інтереси підозрюваних, обвинувачених, потерпілих, свідків на усіх стадіях кримінального провадження. Наші послуги:

 • ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, їх аналіз та вироблення правової позиції по справі;

 • внесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (супровід подачі заяви про вчинення злочину до правоохоронних органів або отримання рішення суду, яке зобов’язує правоохоронні органи внести відомості про правопорушення, у випадку їх відмови);

 • захист на досудовому розслідуванні, участь при допитах, обшуках, слідчих експериментах та інших слідчих діях, при обранні запобіжного заходу, підготовка і подання заяв, скарг, клопотань, інших документів, збирання доказів;

 • оскарження бездіяльності органів досудового розслідування для отримання рішення щодо скасування рішення слідчого, дізнавача чи прокурора, скасування повідомлення про підозру, зобов’язання припинити дію чи зобов’язання вчинити певну дію;

 • захист на стадії судового розгляду (під час підготовчого судового засідання, судового розгляду і ухвалення судового рішення);

 • оскарження вироку суду в апеляційній та касаційній інстанціях (за необхідності);

 • захист інтересів на стадії виконання вироків.

НАШІ ПРОЕКТИ

Представили інтереси обвинуваченого у справі про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, що спричинило смерть потерпілого. Зібрали докази і довели в суді, що обвинувачений не перебував в стані алкогольного сп'яніння в момент скоєння ДТП.

Посилання на рішення суду не залишаємо у зв'язку з умовами договору про правову допомогу

Наші адвокати зібрали докази, отримали необхідні судові рішення про проведення повторної судово-медичної експертизи та зобов'язали прокурора провести ексгумацію, провели ексгумацію та довели, що причиною смерті особи було вбивство, а не самогубство у справі, яка спочатку була закрита за кваліфікацією самогубство.

Посилання на рішення суду не залишаємо, в зв'язку з обмеженнями, що передбачені договором про правову допомогу

Представили та захистили інтереси клієнта на стадії досудового розслідування кримінального правопорушення - пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України, ч. 1 ст. 369-2 КК України та під час розгляду справи у ВИЩОМУ АНТИКОРУПЦІЙНОМУ СУДІ. Суд затвердив угоду про визнання винуватості укладену між САП та клієнтом. Посилання на рішення суду не розміщуємо відповідно до умов договору про надання юридичних послуг.

Представили інтереси близьких родичів потерпілої особи, яка загинула внаслідок ДТП, в кримінальній справі щодо порушення водієм правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. За результатами розгляду справи суд ухвалив вирок згідно з яким винну особу визнав винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначив їй відповідне покарання.

Ознайомитися з рішенням суду

Представили та захистили інтереси клієнта на стадії досудового розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ст. 407 ч.5 КК України (Кримінальні правопорушення проти встановленого порядку несення військової служби (військові кримінальні правопорушення); Самовільне залишення військової частини або місця служби), зібрали та надали докази та дані про обставини, які пом`якшують покарання при скоєнні тяжкого злочину. Суд врахував надані докази та  звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку 1(один)рік не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки. Деталі справи та посилання на рішення суду не розміщуємо відповідно до умов договору про надання юридичних послуг.

Захистили інтереси нашого клієнта під час проведення обшуку в його житловому приміщенні, що проводився  у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) та зафіксували всі порушення, які були здійснені правоохоронцями під час проведення слідчих дій.

КОРПОРАТИВНА ПРАКТИКА ТА M&E, ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Юристи Адвокатського бюро Дениса Писаного надають повний спектр послуг з юридичного супроводу діяльності бізнесу та неприбуткових організацій. Ми консультуємо наших клієнтів з різних питань корпоративного, комерційного, іміграційного, трудового права, валютного регулювання та права інтелектуальної власності. 

Наші послуги: 

 

 • структурування бізнесу та інвестицій будь-якої складності;

 • надання консультацій з корпоративних, зовнішньо-економічних, трудових, фінансових, валютних, комерційних питань та юридична підтримка загальної господарської діяльності;

 • юридичний супровід створення, припинення діяльності, придбання/продажу бізнесу;

 • супровід транзакцій зі злиття та поглинання на всіх етапах;

 • підготовка документів для реєстрації компаній, представництв, філій, розробка внутрішніх документів;

 • розробка системи корпоративного управління, юридичний супровід корпоративних подій (діяльність загальних зборів, наглядової ради, виконавчого органу;

 • підготовка документів для отримання ліцензій та дозволів від державних органів та регуляторних погоджень;

 • аналіз та розробка проектів договорів;

 • підготовка претензій, позовів до контрагентів, супровід стягнення заборгованості з контрагентів; 

 • юридичний супровід трудових відносин з працівниками; 

 • супровід перевірок та оскарження рішень та дій (бездіяльності) органів державної влади та місцевого самоврядування, податкових, антикорупційних та правоохоронних органів;

 • вирішення корпоративних, господарських, податкових, трудових та інших спорів;

 • представництво інтересів у судових спорах;

 • захист прав інтелектуальної власності. 

НАШІ ПРОЕКТИ

Підготували документи для створення  компанії з управління активами,  для прийому КУА до складу членів Української асоціації інвестиційного бізнесу,  документи для отримання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, та здійснили юридичний супровід реєстрації, вступу КУА в УАІБ та отримання ліцензії для здійснення діяльності з управління активами

Здійснили супровід інвестицій іноземного інвестора в Україну у придбання нерухомості для  клініки та  відкриття клініки: підготували документи для відкриття клініки та отримання ліцензії, здійснили супровід  відкриття рахунку для інвестицій, збір необхідних документів для проходження фінансового моніторинку щодо підтвердження походження коштів, здійснили перевірку об'єкту нерухомості та  супровід угоди по купівлі нерухомості для клініки, отримали дозволи на роботу для працівників клініки - іноземців.

Підговували документи для зміни назви, програми, статуту, керівних органів, місцезнаходження політичної партії та здійснили супровід реєстраційних дій.

Підготували документи для створення компанії Резидента Дія Сіті,  здійснили супровід її реєстрації та отримання статусу Резидента Дія Сіті, підготували проекти ГІГ-контрактів, договорів про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA), договорів про утримання від вчинення конкурентних дій, трудових договорів, міжнародних контрактів про надання послуг програмування та дизайну комп'ютерних ігор  та інших документів необхідних для здійснення господарської діяльності.

Підготували документи для оскарження до Генеральної прокуратури Латвії Розпорядження Служби фінансової розвідки Латвії щодо блокування коштів нашого клієнта на рахунку банку в Латвії, зібрали та подали підтверджуючі документи, що клієнт не займається відмиванням коштів та здійснює легальну діяльність, пройшли процедуру оскарження. В результаті наших дій кошти клієнта було розблоковано. 

Підготували документи для реєстрації  закладу дошкільної освіти та отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності за напрямом дошкільна освіта, здійснили супровід реєстрації та отримання ліцензії 

Мост "Золотые ворота

Building bridges of understanding between the parties 

СУПРОВІД УГОД З НЕРУХОМІСТЮ

SUPPORT OF AGREEMENTS WITH REAL ESTATE

 

Denys Pysanyi Law Office has a great deal of experience in assisting with purchase and sale agreements of commercial, non-residential, residential real estate, property complexes, and land plots. Our lawyers accompany real estate transactions, conduct legal audits of real estate objects, represent clients' interests in pre-trial settlement of disputes and in court proceedings. Our services:

 

 • consultations on buying, selling, renting real estate;

 • development of draft contracts and analysis of draft contracts (preliminary contract, sales contract, forward contract, gift contract, mine contract, mortgage contract, investment contract, contract for the purchase and sale of property rights to an object, contract for the purchase of interest-free (target) bonds, lease agreement and others);

 • legal analysis of title documents for real estate;

 • inspection of the real estate object (disputed relations, negative history, arrests, prohibitions, pledges, mortgages, easements, etc.), verification of the existence of third-party rights to the real estate object, study of documents regarding the technical inventory from the moment the object was put into operation, study permit documentation for construction, inspection for unauthorized construction, redevelopment or reconstruction;

 • imposing or removing a seizure, pledge, prohibition, mortgage on a real estate object;

 • representation of the client's interests during negotiations with the other party to the agreement;

 • collection of documents necessary for concluding an agreement on a real estate object;

 • support during the conclusion of a real estate agreement with a notary;

 • real estate management, concluding contracts with service companies, etc.

Корпоративна практика

НАШІ ПРОЕКТИ

Здійснили перевірку об'єкта нерухомості, розробили проект договору купівлі-продажу, здійснили супровід відкриття рахунку для іноземних інвестицій та супровід угоди купівлі-продажу 

Розробили проект договору купівлі-продажу нерухомості з розстрочкою платежу, здійснили перевірку об'єкту нерухомості та супровід угоди купівлі продажу будинку з земельною ділянкою

Розробили проект договору завдатку  для продажу земельної ділянки та будинку, проект договору купівлі-продажу нерухомості та здійснили супровід угоди по продажу нерухомості

Розробили проекти договорів генерального підряду, підряду, виконання проектних робіт для будівельної компанії

Розробили проект договору купівлі-продажу земельної ділянки та здійснили супровід угоди по придбанню клієнтом земельної ділянки для розміщення промислового об'єкту

Розробили проект договору оренди житла з правом викупу

ПУБЛІКАЦІЇ

No posts published in this language yet
Once posts are published, you’ll see them here.
Абстрактный потолка

OUR ACHIEVEMENTS

7

Years in the market of legal services

500

Court hearings in which we participated 

900

Consultations are provided to clients

50

Companies entrusted us with the support of their activities

ПРО НАС

Denys Pysanyi Law Office provides a full range of legal services both in Ukraine and abroad.

The Bureau employs lawyers and lawyers who have many years of experience in various fields of law, in courts, state authorities, and law enforcement agencies, which allows us to comprehensively study clients' issues, find optimal options for solving them, build a system for protecting the rights and interests of our clients, using the available thorough knowledge of Ukrainian and international legislation and the peculiarities of its application in practice. Since the establishment of the Bureau in 2016,   for 7 years of active activity, our specialists   have gained unparalleled experience in solving extraordinary situations and conducting complex cases, have learned to work as a single coordinated mechanism , aimed at achieving the set goal. Our company's practice has been enriched by positive court decisions in the interests of our clients, and our regular clients   have become Ukrainian and foreign companies that entrust us with legal support for their business activities. Our company's activities are based on the principles of trust, professionalism and business reputation. We defended the rights and represented the interests of commercial structures, state bodies and state enterprises, state authorities and civil servants of category "A".

The bureau has an extensive network of partners abroad, which allows us to quickly solve the problems of clients in different countries of the world.

Bureau specialists act as experts in various state and industry projects as advisors and have professional connections at various levels of decision-making.

The main office of the Bureau is located in Kyiv, there are representative offices in Odesa and Ternopil

EP4E2893_edited_edited_edited.png

Denis Pysanyi

Managing partner, lawyer

EP4E2914_edited.jpg

Julia Shapochka

Corporate practice/M&A partner

OUR CLIENTS

Богдан Божук

генеральний директор Спеціалізованого санаторію "Приморський" МОЗ України

«Маю незмінне життєве гасло: якщо поважаєш себе - за допомогою звертаєшся лише до професіоналів!

Адвокатське бюро Дениса Писаного - це професіонали з великої літери! Вже понад два роки, я особисто та заклад, який я очолюю, маєм юридичним партнером дане бюро.

А здійснити за цей час довелося дуже багато - від дрібних "наїздів" корумпованих правоохоронців, до протистояння протизаконним діям місцевих громад та криміналізованих елементів, що займаються "земельними питаннями" одного широковідомого курорту! Отримали ефективний супровід від створення документації, комунікації з органами влади і охорони порядку до ефективного представництва та захисту інтересів в судовій системі!

Тому, можу впевнено порадити Адвокатське бюро Дениса Писаного всім, хто потребує високоякісної юридичної підтримки»

Unknown.png
new-life-global-network.png
logo_kmz_2.png
beta-plus.png
97223808_2659253030978725_1823815419379580928_n.jpg
139751382_101794045239876_5166261776033557210_n.jpg
70332196_108938807161577_6110560515887464448_n.jpg
64487791_1952794948159813_2668982562809970688_n.jpg
13754091_1358904744126573_8298292618697146142_n.jpg
11703418_1464776277169990_7791487667735953504_o.jpg
CONTACT
4b519cbd924275590f13cc23e12cbb4a.png
33e30b2519ba20e56a8fa6cc64ffd953.png
83055a_c915baeb84df4ce0a9d2d1ac004d1ee5~mv2.png
119070377_109963097514880_8873645417718114699_n.jpg
29387007_888353014681092_2579623010847686656_n.jpg
изображение_viber_2022-07-15_14-46-37-235.jpg
89776877_630079174221274_701341805517471744_n.png
69395742_104125514296134_4343071127283695616_n.jpg
69868312_2091500010954762_4289269811428458496_n.jpg
22384252_355493194878427_3832008755331227284_o.jpg
____6.png
____.jpg
52788185_371891766873408_5221575158325575680_n.png
185950265_160136266116772_8787703679600826935_n.jpg
Love_Ukraine_emblem_colored.jpg
bottom of page