top of page
Адвокатське бюро Дениса Писаного

НАШ
ДОСВІД

Пропонуємо ознайомитися з прикладами справ з практики Адвокатського бюро Дениса Писаного. Ми забезпечили наших клієнтів кваліфікованою правовою допомогою та отримали рішення, які відповідали інтересам наших клієнтів та вирішили їхні проблеми. Цей розділ є відображенням нашого професіоналізму, ефективності та ділової репутації.

Дізнайтеся більше про наш досвід.

СПРАВИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ З ВІДНОСИН ПУБЛІЧНОЇ СЛУЖБИ

30 квітня 2024 року ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД, розглянувши нашу апеляційну скаргу на рішення Київського окружного адміністративного суду по справі за адміністративним позовом нашого клієнта до Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, скасував зазначене рішення та ухвалив нове рішення про стягнення з Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції на користь нашого клієнта середнього заробітку за час вимушеного прогулу в розмірі  269 392 грн 50 коп.

 

Ознайомитися з постановою суду

ПОДАТКОВІ СПОРИ

11 березня 2024 року Шостий апеляційний адміністративний суд, розглянувши апеляційну скаргу ГУ Державної податкової служби у місті Києві на рішення Київського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2023 року у справі за адміністративним позовом нашого клієнта до ГУ ДПС у місті Києві, залишив без задоволення Апеляційну скаргу ГУ ДПС у місті Києві, а також залишив без змін рішення Київського окружного адміністративного суду, яким було повністю задовольно підготовлений нами позов в інтересах нашого клієнта до ГУ ДПС у м.Києві та ДПСУ, визнано протиправними та скасовано рішення Комісії ГУ ДПС у м.Києві з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про відмову у реєстрації податкових накладних нашого клієнта та зобов`язано ДПС України зареєструвати в реєстрі податкових накладних ці податкові накладні.

Ознайомитися з постановою суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

27 лютого 2024 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва, розглянувши клопотання слідчого ГСУ СБ про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави для нашої клієнтки, підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 114-1, ч.3 ст.332, ч.3 ст.15, ч.1 ст. 114-1,ч.3 ст.15, ч.3 ст.332 КК України, врахував заперечення, докази та аргументи адвоката Писаного Дениса та продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але визначив альтернативу - розмір застави, достатній для забезпечення виконання підозрюваною обов'язків. Клієнтку звільнили з під варти у зв'язку з внесенням застави.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

СПОРИ ЩОДО ПРАВА ВЛАСНОСТІ

27 лютого 2024 року Київський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу  з вимогою позивачки про скасування рішення Подільського районного суду м. Києва, яким було відмовлено в задоволенні її позову до нашого клієнта про визнання майна спільною сумісною власністю, визнання права власності на частину квартири та визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири. Суд врахував наші аргументи та докази, залишив апеляційну скаргу без задоволення, а рішення першої інстанції без змін.

 

Ознайомитися з постановою суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

27 лютого 2024 року слідчий суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області, розглянувши клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту за підозрою нашого клієнта у скоєнні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 209 КК України, врахував заперечення, докази та аргументи адвоката Писаного Дениса та застосував до нашого клієнта запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

КРЕДИТНІ СПОРИ

08 лютого 2024 року Овідіопольський районний суд Одеської області, розглянувши позов банку до нашого клієнта про стягнення заборгованості за кредитним договором з нашого клієнта, подані нами заяву про застування строку позовної давності та відзив на позовну заяву, дійшов висновку про те, що банк звернувся до суду з пропущенням строку позовної давності та відмовив банку в задоволенні позову.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

19 січня 2024 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання слідчого ГСУ Служби безпеки України про відсторонення від посади нашої клієнтки, яка є підозрюваною у кримінальному провадженні у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 332 КК України, врахував наші аргументи та відмовив в задоволенні клопотання слідчого щодо відсторонення клієнтки від займаної посади.

Посилання на ухвалу суду не залишаємо, у зв'язку з умовами договору про правову допомогу.

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

27 листопада 2023 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва, врахувавши заперечення адвоката Писаного Дениса та надані ним докази, частково задовольнив клопотання слідчого в ОВС 4 відділу 1 управління досудового розслідування ГСУ СБ України про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для нашої клієнтки, підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28, ч.1 ст. 114-1, ч.2 ст. 28, ч.3 ст.332 КК України, яка до цього перебувала під вартою без альтернативи внесення застави, та продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але визначив альтернативу - розмір застави, достатній для забезпечення виконання підозрюваною обов'язків. Слідчий не погодився з такою позицією та подав апеляцію. 26 грудня 2023 року Київський апеляційний суд, врахувавши заперечення нашого адвоката, відмовив слідчому та підтримав рішення суду першої інстанції.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

30 жовтня 2023 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва задовольнив клопотання адвоката Писаного Дениса в інтересах нашого клієнта та скасував арешт земельної ділянки у кримінальному провадженні, який містив заборону вносити будь-які зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (щодо інших речових прав та обтяжень) щодо земельної ділянки, а також заборону власникам земельної ділянки, вирішувати будь-які питання про поділ таких земельних ділянок, укладення будь-яких угод щодо таких земельних ділянок, а також проведення будь-яких підготовчих та/або будівельних робіт.

Посилання на рішення суду не розміщуємо в зв'язку з умовами договору про правову допомогу.

ПОДАТКОВІ СПОРИ

20 листопада 2023 року Київський окружний адміністративний суд розглянув та повністю задовольнив підготовлений нами позов в інтересах нашого клієнта до Головного управління ДПС у м.Києві та Державної податкової служби України, визнав протиправними та скасував рішення Комісії Головного управління ДПС у м.Києві з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про відмову у реєстрації податкових накладних нашого клієнта та зобов`язав ДПС України зареєструвати в реєстрі податкових накладних ці податкові накладні.

 

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ПРО ЗАХИСТ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ

17 липня 2023 року Суворовський районний суд м. Одеси прийняв рішення на користь нашого клієнта, визнав недостовірною і такою, що порушує право на честь, гідність та ділову репутацію нашого клієнта інформацію, яка містить фактичні твердження, поширену іншою особою та зобов`язав цю особу протягом трьох днів з моменту набрання рішення суду законної сили спростувати недостовірну інформацію поширену нею на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Fасеboок.

 

Ознайомитися з рішенням суду

СПОРИ ЩОДО ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Подільський районний суд м. Києва розглянув позов до нашого клієнта про визнання майна спільною сумісною власністю, визнання права власності на частину квартири та визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири, врахував наші аргументи та докази та відмовив позивачу у задоволенні позову.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси нашого клієнта під час проведення обшуків в його житловому приміщенні та робочому місці у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 114-1 та ч. 3 ст. 332 КК України та зафіксували всі порушення, які були здійснені правоохоронцями під час проведення слідчих дій.

КРЕДИТНІ СПОРИ

Скасували заочне рішення Овідіопольського районного суду Одеської області по справі за позовною заявою банку  до нашого клієнта про стягнення заборгованості за кредитним договором.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Слідчий поліції закрив кримінальне провадження про незаконне вирубування дерев та їх подальше відчуження невстановленим особам на території Христинівської територіальної громади. Ми підготували скаргу на постанову слідчого про закриття кримінального провадження до слідчого судді. За результатами розгляду слідчий суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області задовольнив нашу скаргу та скасував постанову слідчого СВ Уманського РУП ГУНП в Черкаській області про закриття кримінального провадження.

Посилання на ухвалу не залишаємо, у зв'язку з вимогами договору про правовову допомогу.

СПРАВИ ПРО АДМІНПРАВОПОРУШЕННЯ

Відносно нашого клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення згідно з яким, він, керуючи автомобілем, перед поворотом ліворуч не переконався, що це буде безпечно, не надав дорогу іншому автомобілю, який рухався на зустріч та скоїв з ним зіткнення та своїми діями порушив п.п. 10.1, 10.4 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність за ст. 124 КУпАП. Ми зібрали та надали в суд докази на захист нашого клієнта (записи з камер відеоспостереження, висновок експерта) та під час судового засідання довели, що небезпечна і аварійна дорожня ситуація була створена одноособовими діями другого учасника ДТП, який здійснив маневр, а саме обгін іншого автомобіля перед пішохідним переходом, що і стало причиною зіткнення з автомобілем нашого клієнта. Суд постановив - закрити провадження про притягнення нашого клієнта до адміністративної відповідальності за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

 

Ознайомитися з рішенням суду

ТРУДОВІ СПОРИ

Суворовський районний суд міста Одеси розглянув матеріали справи за позовом нашого клієнта до начальника Одеської обласної військової адміністрації, Одеської обласної державної адміністрації (Одеської обласної військової адміністрації), Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний шкіро-венерологічний диспансер» Одеської обласної ради та прийняв рішення на користь нашого клієнта:

- визнав незаконним та скасував Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації (Одеської обласної військової адміністрації) «Про звільнення ОСОБА_1 з посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний шкіро-венерологічний диспансер» Одеської обласної ради».

- поновив ОСОБА_1 на посаді генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний шкіро-венерологічний диспансер» Одеської обласної ради».

- стягнув з Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний шкіро-венерологічний диспансер» Одеської обласної ради на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу.

 

Ознайомитися з рішенням суду

СПОРИ ЩОДО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Печерський районний суд м. Києва задовольнив позов та прийняв рішення на користь нашого клієнта про визнання патенту на корисну модель недійсним та зобов`язав ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» внести зміни до Державного реєстру патентів України на корисні моделі стосовно визнання недійсним повністю патенту України, про що здійснити публікацію в офіційному бюлетені «Промислова власність».

 

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ЩОДО АДМІНПРАВОПОРУШЕНЬ

Успішно представили інтереси нашого клієнта в Богуславському районому суді Київської області у справі про адмінправопорушення. З протоколу про адміністративне правопорушення вбачалося, що наш клієнт керуючи автомобілем не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожнього покриття, не дотримався інтервалу дистанції, скоїв зіткнення з іншим автомобілем, внаслідок чого автомобілі отримали механічні пошкодження та були завдані матеріальні збитки. В судовому засіданні захисник адвокат Писаний Д.О. просив провадження по справі закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення, вказав на всі суттєві недоліки, які містить схема ДТП та обгрунтував свою позицію тим, що саме водій іншого транспортного засобу різко зупинився без своєчасного включення поворотів, загоряння стоп-сигналів та аварійних сигналів. Маневру уникнення зіткнення між двома автомобілями заважали бетонні огородження на узбіччі. Крім того, зазначені у схемі пошкодження іншого автомобіля не відповідають пошкодженням, які зафіксовані шляхом фотографування. Також зазначили, що матеріали справи містять відомості щодо ще одного учасника ДТП - автомобіля з причепом, який рухався попереду автомобіля, з яким відбулося зіткнення нашого клієнта. На наше переконання спочатку зіткнулися два автопоїзди з блокуючою зупинкою другого автопоїзду з причепом посеред дороги і вже потім відбувся наїзд паркетника нашого клієнта. Суд вивчивши матеріали справи прийняв рішення закрити провадження у справі про притягнення нашого клієнта до адміністративної відповідальності за ст.124 КУпАП у зв`язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Представили та захистили інтереси клієнта на стадії досудового розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ст. 407 ч.5 КК України (Кримінальні правопорушення проти встановленого порядку несення військової служби (військові кримінальні правопорушення); Самовільне залишення військової частини або місця служби), зібрали та надали докази та дані про обставини, які пом`якшують покарання при скоєнні тяжкого злочину. Суд врахував надані докази та зважаючи на те, що виправлення та перевиховання обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства, звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку 1(один)рік не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки. Деталі справи та посилання на рішення суду не розміщуємо відповідно до умов договору про надання юридичних послуг.

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Представили та захистили інтереси клієнта на стадії досудового розслідування кримінального правопорушення - пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України, ч. 1 ст. 369-2 КК України та під час розгляду справи у ВИЩОМУ АНТИКОРУПЦІЙНОМУ СУДІ. Суд затвердив угоду про визнання винуватості укладену між САП та клієнтом. Посилання на рішення суду не розміщуємо відповідно до умов договору про надання юридичних послуг.

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси нашого клієнта під час проведення обшуку в його житловому приміщенні у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) та зафіксували всі порушення, які були здійснені правоохоронцями під час проведення слідчих дій.

ГОСПОДАРСЬКІ СПОРИ

Господарський суд міста Києва прийняв рішення 5 грудня 2022 року на користь нашого клієнта - Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ в справі 910/3844/22 про стягнення заборгованості з ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" за неналежне виконання укладеного сторонами договору.

 

Ознайомитися з рішенням суду

ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ

Представили інтереси ДЗ «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Приморський» МОЗ України в Південно-Західному апеляційному суді в справі щодо накладення арешту на земельні ділянки. Суд підтримав нашу позицію та залишив в силі попереднє рішення Господарського суду Одеської області про накладення арешту

ГОСПОДАРСЬКІ СПОРИ

Представили інтереси Комунального дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Миронівської міської ради "ЗОРЯНИЙ" в справі про стягнення заборгованості за договорами про надання послуг. Господарський суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

 

Наші адвокати зібрали докази, отримали необхідні судові рішення про проведення повторної судово-медичної експертизи та зобов'язали прокурора провести ексгумацію, провели ексгумацію та довели, що причиною смерті особи було вбивство, а не самогубство у справі, яка спочатку була закрита за кваліфікацією самогубство.

Посилання на рішення суду не залишаємо, в зв'язку з обмеженнями, що передбачені договором про правову допомогу

КРЕДИТНІ СПОРИ

Шевченківський районний суд міста Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договором позики у розмірі 5116969 грн 60 коп

Ознайомитися з рішенням суду

КРЕДИТНІ СПОРИ

Банк звернувся до суду з позовом про стягнення боргу за кредитним договором, по якому наш клієнт був поручителем. Ми представили в суді інтереси нашого клієнта і за результатами розгляду справи Святошинський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта та відмовив банку в позові про стягнення заборгованості

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Представили інтереси близьких родичів потерпілої особи, яка загинула внаслідок ДТП, в кримінальній справі щодо порушення водієм правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. За результатами розгляду справи суд ухвалив вирок згідно з яким винну особу визнав винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначив їй відповідне покарання.

 

Ознайомитися з рішенням суду

АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ

Наші адвокати зібрали докази та довели у суді відсутність події і складу адміністративного правопорушення у діях нашого клієнта керівника РДА, якого НАЗК звинуватило у порушенні обмежень щодо сумісництва та відносно якого був складений протокол щодо вчинення адміністративного правопорушення за ч. 2 ст.172-4 КУпАП. За результатами розгляду справи суд закрив провадження.

 

Ознайомитися з рішенням суду

СІМЕЙНІ СПОРИ

Представили інтереси клієнтки у спорі, що виник із сімейних відносин. Чоловік, з яким вона колись зустрічалася, подав позов про встановлення факту проживання однією сім`єю без шлюбу та поділ спільного майна. Ми зібрали докази та відстояли позицію клієнтки в суді. За результатами розгляду справи суд відмовив позивачу у задоволенні позову до нашої клієнтки.

 

Ознайомитися з рішенням суду 

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ 

Апеляційний суд задовільнив нашу апеляційну скаргу, направив справу нашого клієнта про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, заподіяних внаслідок ДТП, для продовження розгляду до суду першої інстанції та скасував ухвалу судді першої інстанції, якою було повернуто позовну заяву.

Ознайомитися з рішенням суду

АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ

Наші адвокати зібрали докази, представили інтереси клієнта та відстояли позицію в суді у справі, в якій НАЗК звинувачувало нашого клієнта у порушенні обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, а саме, що він будучи головою адміністрації входив до складу виконавчих органів підприємств, що мають на меті одержання прибутку. Дослідивши докази, суддя дійшов висновку про закриття провадження у справі стосовно нашого клієнта за відсутністю в його діях події та складу адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-4 КУпАП.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Київський апеляційний суд скасував Ухвалу Голосіївського районного суду м.Києва, якою було закрито провадження в справі про скасування арешту майна нашого клієнта, накладеного слідчим під час розслідування кримінальної справи. Нашого клієнта було звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення злочинув зв`язку із застосуванням закону України «Про амністію», однак питання про скасування арешту майна не було вирішено судом.

Київський апеляційний суд направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Ознайомитися з рішенням суду

АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ

Наші адвокати зібрали докази та довели у суді відсутність події і складу адміністративного правопорушення у діях нашого клієнта керівника РДА, якого НАЗК звинуватило у порушенні обмежень щодо сумісництва та відносно якого був складений протокол щодо вчинення адміністративного правопорушення за ч. 2 ст.172-4 КУпАП. За результатами розгляду справи суд закрив провадження.

 

Ознайомитися з рішенням суду

КРЕДИТНІ СПОРИ

Банк звернувся до суду з позовом про стягнення боргу за кредитним договором, по якому наш клієнт був поручителем. Ми представили в суді інтереси нашого клієнта і за результатами розгляду справи Святошинський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта та відмовив банку в позові про стягнення заборгованості

Ознайомитися з рішенням суду

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

Представили інтереси нашої клієнтки у справі про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Дніпровський районний суд задовольнив наш позов та прийняв рішення про стягнення коштів з особи, яка була винна в ДТП на користь нашої клієнтки

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Подільський районний суд м. Києва розглянув позов до нашого клієнта про визнання майна спільною сумісною власністю, визнання права власності на частину квартири та визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири, врахував наші аргументи та докази та відмовив позивачу у задоволенні позову.

 

Ознайомитися з рішенням суду

СПОРИ ЩОДО ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Подільський районний суд м. Києва розглянув позов до нашого клієнта про визнання майна спільною сумісною власністю, визнання права власності на частину квартири та визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири, врахував наші аргументи та докази та відмовив позивачу у задоволенні позову.

 

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

НАЗК звинувачувало нашого клієнта у невиконанні законних вимог (приписів), що він як голова комісії з припинення районної державної адміністрації у порушення норм ч. 8 ст. 12 ЗУ «Про запобігання корупції» не надав інформацію, документи у встановлені Законом строки надання запитуваної Національним агенством інформації, що вимагалась запитом Національного агенства. Наші адвокати зібрали докази, представили інтереси клієнта в суді та довели відсутність в його діях події та складу адміністративного правопорушення.

Суд закрив провадження по адміністративній справі стосовно нашого клієнта за ч. 1 ст. 188 -46 Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв`язку з відсутністю в його діях події та складу адміністративного правопорушення.

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Успішно представили позицію нашого клієнта в апеляційному суді у справі про ДТП. Апеляційний суд за результатами розгляду справи залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким було визнано винним іншого водія, який здійснив зіткнення з авто нашого клієнта, та залишив без задоволення апеляційну скаргу іншої сторони, яка не погодилася з рішенням суду першої інстанції та просила направити матеріали провадження до Управління патрульної поліції для вирішення питання про притягнення нашого клієнта до адміністративної відповідальності

Ознайомитися з рішенням суду

ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ

Наші адвокати представили інтереси Виконавчого комітету Христинівської міської ради в Господарському суді у справі про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду та повернення орендованого майна. В результаті була підписана мирова угода з іншою стороною та визначена дата дострокового розірвання договору та повернення земельної ділянки Христинівській міській раді.

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАПОРУШЕННЯ

Наші адвокати довели у суді, що протокол, складений відносно нашого клієнта у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП , є недопустимим доказом вини останнього, так як він складений на підставі результатів тесту на стан алкогольного сп`яніння, зроблених за допомогою незареєстрованого медичного засобу. Суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо нашого клієнта за ч. 1 ст. 130 КУпАП за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

СПРАВИ ПРО ЗАХИСТ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ

Захистили в Київському апеляційному суді права нашого клієнта експерта з енергетичних питань  у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.

Друга сторона намагалася скасувати рішення Голосіївського районного суду м. Києва 02 квітня 2021 року, яким було відмовлено в задоволенні їх позовних вимог до нашого клієнта та їх позов про спростування недостовірної інформації було залишено без задоволення.

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Представили інтереси Христинівської міської ради у справі щодо незаконного вилучення земельних ділянок з комунальної власності

В результаті роботи наших адвокатів записи у Державному земельному кадастрі щодо земельних ділянок, які були незаконно вилучені з комунальної власності Христинівської міської ради були скасовані, а земельні ділянки були повернуті в комунальну власність

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси нашого клієнта під час проведення обшуку в його офісі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України у межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України

ТРУДОВІ СПОРИ

Солом'янський районний суд м.Києва задовольнив позов нашої клієнтки до приватного загальноосвітнього закладу, в якому вона працювала, та прийняв рішення стягнути на її користь заборгованість по заробітній платі.

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Успішно представили інтереси нашого клієнта в Голосіївському районному суді м. Києва у цивільній справі 752/24547/19. Суд прийняв рішення на користь нашого клієнта та зняв арешт з його нерухомого майна, який був накладений постановою слідчого в рамках кримінального провадження.

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Слідчий не прийняв рішення про злочин, вчинений проти нашого клієнта, рішенням суду зобов`язали управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення на підставі заяви про злочин проти нашого клієнта

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Представили інтереси обвинуваченого у справі про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, що спричинило смерть потерпілого. Зібрали докази і довели в суді, що обвинувачений не перебував в стані алкогольного сп'яніння в момент скоєння ДТП.

Посилання на рішення суду не залишаємо у зв'язку з умовами договору про правову допомогу

КРЕДИТНІ СПОРИ

Шевченківський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики 

Ознайомитися з рішенням суду

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Верховний Суд відмовив ГУ ДПС у м. Києві у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду в частині задоволення позову у справі за позовом нашого клієнта до Головного управління ДПС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси ДП МОУ «Київський механічний завод» під час проведення обшуку слідчим відділом Солом'янського УПГУНП у м. Києві спільно з Департаментом військової розвідки Служби безпеки України у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 КК України

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Захистили інтереси клієнта в Шостому апеляційному адміністративному суді в спорі щодо зупинення реєстрації податкових накладних на загальну суму більше 500 000 грн. та зобов`язали Державну фіскальну службу України зареєструвати податкові накладні клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Адвокати АБ Дениса Писаного успішно захистили інтереси клієнта в Шостому апеляційному адміністративному суді в спорі з податковим органом з приводу адміністрування податків та визнали протиправним та скасували податкове повідомлення-рішення на суму понад 600 000 грн, яке було винесене на підставі акту перевірки підприємства.

Ознайомитися з рішенням суду

СПРАВИ ПРО ЗАХИСТ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ

Захистили в суді права нашого клієнта експерта з енергетичних питань  у справі про захист честі, гідності та ділової репутації. Ми зібрали всі необхідні докази, підготувала необхідні процесуальні документи та відстояла позицію нашого клієнта в суді. Суд відмовив в задоволенні позовних вимог до нашого клієнта та їх позов про спростування недостовірної інформації - залишив без задоволення.

Ознайомитися з рішенням суду

КРЕДИТНІ СПОРИ

Скасували виконавчий напис нотаріуса в Шевченківському районному суді та повернули клієнту раніше стягнуті фінансовою компанією кошти

Ознайомитися з рішенням суду

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Наша команда захистила інтереси клієнта в спорі з податковим органом. Окружний адміністративний суд м. Києва визнав протиправними та скасував рішення комісії Державної фіскальної служби України  про відмову в реєстрації податкових накладних  в Єдиному реєстрі податкових накладних та зобов`язав ДФС України зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Ознайомитися з рішенням суду

ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНІ ПОДІЇ

Захистили інтереси нашого клієнта, автомобіль якого був пошкоджений внаслідок ДТП. Наші адвокати поновили строки апеляційного оскарження та скасували прийняте рішення суду в апеляційній інстанції. В результаті районним судом було досліджено матеріали справи, заслухано всіх учасників ДТП, оглянуто відео з місця ДТП, та прийнято рішення відповідно до якого водій  був визнаний винним у ДТП у якому постаждало авто нашого клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

18 грудня 2020 року наші адвокати представляли та захищали інтереси Державного підприємства «Український фармацевтичний інститут якості» та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками під час проведення обшуків, що проводився Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України спільно з Київською місцевою прокуратурою № 4 у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364.

Адвокати зафіксували всі порушення, які були здійснені правоохоронними органими під час проведення слідчих дій

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Дарницький районний суд м. Києва виніс вирок згідно з яким обвинувачений був визнаний винним у вчиненні злочину - умисному нанесенні середньої тяжкості тілесних ушкоджень нашому клієнту. Адвокатське бюро забезпечило представництво інтересів та правовий захист інтересів клієнта на стадії досудового рослідування та на стадії судового розгляду справи.

Ознайомитися з рішенням суду

КРЕДИТНІ СПОРИ

Голосіївський районний суд м.Києва відмовив у задоволенні позову фінансової установи до нашого клієнта про звернення стягнення на предмет застави ( позивач просив суд в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором звернути стягнення на предмет застави: автомобіль, що належить на праві власності нашому клієнту).

Ознайомитися з рішенням суду

ТРУДОВІ СПОРИ

Одеський окружний адміністративний суд, розглянувши адміністративну справу, задовольнив позов нашого клієнта до Державної служби морського та річкового транспорту України. Рішенням суду було визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення нашого клієнта, поновлено його на посаді та стягнено з Державної служби морського та річкового транспорту України середньомісячну заробітну плату за час вимушеного прогулу. 

Ознайомитися з рішенням суду

СПОРИ ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ СЛУЖБИ

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив Позивачу повністю в задоволенні адміністративного позову до Комісії з питань вищого корпусу державної служби та до нашого клієнта, який був визначений переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Адвокати Бюро надали в суд заперечення на позов та всі необдідні докази для захисту нашого клієнта. 

За результатами розгляду суд відмовив в задоволенні адміністративного позову Позивача.

Ознайомитися з рішенням суду

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Київським окружним адміністративним судом було задоволено адміністративний позов і визнано протиправним та скасовано рішення Комісії Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про відмову в реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних;

зобов'язано Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних, датою її фактичного надходження.

Ознайомитися з рішенням суду

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Наш клієнт звернувся до Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві про вчинення кримінального правопорушення, але ця заява не була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  Ми отримали рішення суду, яким  зобов`язали Голосіївське управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення на підставі заяви про злочин проти нашого клієнта

Ознайомитися з рішенням суду

ГОСПОДАРСЬКІ СПОРИ

Господарський суд міста Києва прийняв рішення 10 листопада 2022 року на користь нашого клієнта - Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ в справі 910/6469/22 про стягнення заборгованості з ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" за неналежне виконання укладеного сторонами договору.

 

Ознайомитися з рішенням суду

bottom of page