top of page
Depositphotos_80693128_XL.jpg
Адвокатське бюро Дениса Писаного

Формуємо конкурентні переваги

НАШ ДОСВІД

Адвокатське бюро Дениса Писаного представляє інтереси своїх клієнтів у всіх судах та інстанціях.

Нижче Ви можете ознайомитися з нашою практикою та прийнятими рішеннями на користь наших клієнтів

Земельні спори

Представили інтереси ДЗ «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Приморський» МОЗ України в Південно-Західному апеляційному суді в справі щодо накладення арешту на земельні ділянки. Суд підтримав нашу позицію та залишив в силі попереднє рішення Господарського суду Одеської області про накладення арешту

Кримінальна справа

Наші адвокати зібрали докази, отримали необхідні судові рішення про проведення повторної судово-медичної експертизи та зобов'язали прокурора провести ексгумацію, провели ексгумацію та довели, що причиною смерті особи було вбивство, а не самогубство у справі, яка спочатку була закрита за кваліфікацією самогубство.

Посилання на рішення суду не залишаємо, в зв'язку з обмеженнями, що передбачені договором про правову допомогу

Відшкодування збитків 

Представили інтереси нашої клієнтки у справі про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Дніпровський районний суд задовольнив наш позов та прийняв рішення про стягнення коштів  з особи, яка була винна в ДТП, на користь нашої клієнтки

Ознайомитися з рішенням суду

Господарські спори

Представили інтереси Комунального дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Миронівської міської ради "ЗОРЯНИЙ" в справі про стягнення заборгованості за договорами про надання послуг. Господарський суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

Спір щодо договору позики

Шевченківський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики у розмірі 5 116 969 грн 60 коп

Ознайомитися з рішенням суду

Кредитний спір

Банк звернувся до суду з позовом про стягнення боргу по кредитному договору, по якому наш клієнт був поручителем. Ми представили в суді інтереси нашого клієнта - поручителя і Святошинський районний суд міста Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта та відмовив банку в позові про стягнення заборгованості

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальна справа

Представили інтереси близьких родичів потерпілої особи, яка загинула внаслідок ДТП, в кримінальній справі щодо порушення водієм правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. За результатами розгляду справи суд ухвалив вирок згідно з яким винну особу визнав винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначив їй відповідне покарання.

Ознайомитися з рішенням суду

Сімейні спори

Представили інтереси клієнтки у спорі, що виник із сімейних відносин. Чоловік, з яким вона колись зустрічалася, подав позов про встановлення факту проживання однією сім`єю без шлюбу та поділ спільного майна. Ми зібрали докази та відстояли позицію клієнтки в суді. За результатами розгляду справи суд відмовив позивачу у задоволенні позову до нашої клієнтки.

Ознайомитися з рішенням суду 

Адміністративна справа, пов'язана з корупцією 

Наші адвокати зібрали докази, представили інтереси клієнта та відстояли позицію в суді у справі, в якій НАЗК звинувачувало нашого клієнта у порушенні обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, а саме, що він будучи головою адміністрації входив до складу виконавчих органів підприємств, що мають на меті одержання прибутку. Дослідивши докази, суддя дійшов висновку про закриття провадження у справі стосовно нашого клієнта за відсутністю в його діях події та складу адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-4 КУпАП.

Ознайомитися з рішенням суду

Адміністративна справа, пов'язана з корупцією

Наші адвокати зібрали докази та довели у суді відсутність події і складу адміністративного правопорушення у діях нашого клієнта керівника РДА, якого НАЗК звинуватило у порушенні обмежень щодо сумісництва та відносно якого був складений протокол щодо вчинення адміністративного правопорушення за ч. 2 ст.172-4 КУпАП. За результатами розгляду справи суд закрив провадження.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про відшкодування шкоди внаслідок ДТП

Апеляційний суд задовільнив нашу апеляційну скаргу, направив справу нашого клієнта про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, заподіяних внаслідок ДТП, для продовження розгляду до суду першої інстанції та скасував ухвалу судді першої інстанції, якою було повернуто позовну заяву.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про зняття арешту з майна

Київський апеляційний суд скасував Ухвалу Голосіївського районного суду м.Києва, якою було закрито провадження в справі про скасування арешту майна нашого клієнта, накладеного слідчим під час розслідування кримінальної справи. Нашого клієнта було звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення злочинув зв`язку із застосуванням закону України «Про амністію», однак питання про скасування арешту майна не було вирішено судом.

Київський апеляційний суд направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адміністративне правопорушення

НАЗК звинувачувало нашого клієнта у невиконанні законних вимог (приписів), що він як голова комісії з припинення районної державної адміністрації у порушення норм ч. 8 ст. 12 ЗУ «Про запобігання корупції» не надав інформацію, документи у встановлені Законом строки надання запитуваної Національним агенством інформації, що вимагалась запитом Національного агенства. Наші адвокати зібрали докази, представили інтереси клієнта в суді та довели відсутність в його діях події та складу адміністративного правопорушення.

Суд закрив провадження по адміністративній справі стосовно нашого клієнта за ч. 1 ст. 188 -46 Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв`язку з відсутністю в його діях події та складу адміністративного правопорушення.

Ознайомитися з рішенням суду

Земельні спори

Наші адвокати представили інтереси Виконавчого комітету Христинівської міської ради в Господарському суді у справі про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду та повернення орендованого майна. В результаті була підписана мирова угода з іншою стороною та визначена дата дострокового розірвання договору та повернення земельної ділянки Христинівській міській раді.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про захист честі, гідності та ділової репутації

Захистили в Київському апеляційному суді права нашого клієнта експерта з енергетичних питань  у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.

Друга сторона намагалася скасувати рішення Голосіївського районного суду м. Києва 02 квітня 2021 року, яким було відмовлено в задоволенні їх позовних вимог до нашого клієнта та їх позов про спростування недостовірної інформації було залишено без задоволення.

Ознайомитися з рішенням суду

Дорожньо-транспортна подія

Успішно представили позицію нашого клієнта в апеляційному суді у справі про ДТП. Апеляційний суд за результатами розгляду справи залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким було визнано винним іншого водія, який здійснив зіткнення з авто нашого клієнта, та залишив без задоволення апеляційну скаргу іншої сторони, яка не погодилася з рішенням суду першої інстанції та просила направити матеріали провадження до Управління патрульної поліції для вирішення питання про притягнення нашого клієнта до адміністративної відповідальності

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адміністративне правопорушення

Наші адвокати довели у суді, що протокол, складений відносно нашого клієнта у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП , є недопустимим доказом вини останнього, так як він складений на підставі результатів тесту на стан алкогольного сп`яніння, зроблених за допомогою незареєстрованого медичного засобу. Суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо нашого клієнта за ч. 1 ст. 130 КУпАП за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Земельні спори

Представили інтереси Христинівської міської ради у справі щодо незаконного вилучення земельних ділянок з комунальної власності

В результаті роботи наших адвокатів записи у Державному земельному кадастрі щодо земельних ділянок, які були незаконно вилучені з комунальної власності Христинівської міської ради були скасовані, а земельні ділянки були повернуті в комунальну власність

Податковий спір

Верховний Суд відмовив ГУ ДПС у м. Києві у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду в частині задоволення позову у справі за позовом нашого клієнта до Головного управління ДПС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Ознайомитися з рішенням суду

Податковий спір

Захистили інтереси клієнта в Шостому апеляційному адміністративному суді в спорі щодо зупинення реєстрації податкових накладних на загальну суму більше 500 000 грн. та зобов`язали Державну фіскальну службу України зареєструвати податкові накладні клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про захист честі, гідності та ділової репутації

Захистили в суді права нашого клієнта експерта з енергетичних питань  у справі про захист честі, гідності та ділової репутації. Ми зібрали всі необхідні докази, підготувала необхідні процесуальні документи та відстояла позицію нашого клієнта в суді. Суд відмовив в задоволенні позовних вимог до нашого клієнта та їх позов про спростування недостовірної інформації - залишив без задоволення.

Ознайомитися з рішенням суду

Захист клієнта під час обшуку

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси ДП МОУ «Київський механічний завод» під час проведення обшуку слідчим відділом Солом'янського УПГУНП у м. Києві спільно з Департаментом військової розвідки Служби безпеки України у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 КК України

Податковий спір

Адвокати АБ Дениса Писаного успішно захистили інтереси клієнта в Шостому апеляційному адміністративному суді в спорі з податковим органом з приводу адміністрування податків та визнали протиправним та скасували податкове повідомлення-рішення на суму понад 600 000 грн, яке було винесене на підставі акту перевірки підприємства.

Ознайомитися з рішенням суду

Цивільна справа про скасування виконавчого напису нотаріуса

Адвокати АБ Дениса Писаного скасували виконавчий напис нотаріуса та повернули клієнту раніше стягнуті фінансовою компанією кошти

Ознайомитися з рішенням суду

Податковий спір

Чергова перемога адвокатів АБ Дениса Писаного. Наша команда захистила інтереси клієнта в спорі з податковим органом. З рішенням суду Ви можете ознайомитись за посиланням

Ознайомитися з рішенням суду

Захист інтересів клієнта при проведенні обшуків

18 грудня 2020 року наші адвокати представляли та захищали інтереси Державного підприємства «Український фармацевтичний інститут якості» та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками під час проведення обшуків, що проводився Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України спільно з Київською місцевою прокуратурою № 4 у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364.

Адвокати зафіксували всі порушення, які були здійснені правоохоронними органими під час проведення слідчих дій

Справа щодо звільнення з публічної служби

Одеський окружний адміністративний суд, розглянувши адміністративну справу, задовольнив позов нашого клієнта до Державної служби морського та річкового транспорту України. Рішенням суду було визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення нашого клієнта, поновлено його на посаді та стягнено з Державної служби морського та річкового транспорту України середньомісячну заробітну плату за час вимушеного прогулу. 

Ознайомитися з рішенням суду

Дорожньо-транспортна подія

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси нашого клієнта, автомобіль якого був пошкоджений внаслідок ДТП.

Наші адвокати поновили строки апеляційного оскарження та скасували прийняте рішення суду в апеляційній інстанції.

В результаті районним судом було досліджено матеріали справи, заслухано всіх учасників ДТП, оглянуто відео з місця ДТП, та прийнято рішення відповідно до якого водій «Тойота Кемрі» був визнаний винним у ДТП у якому постаждало авто нашого клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

Кредитний спір

Голосіївський районний суд м.Києва відмовив у задоволенні позову фінансової установи до нашого клієнта про звернення стягнення на предмет застави ( позивач просив суд в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором звернути стягнення на предмет застави: автомобіль, що належить на праві власності нашому клієнту).

Ознайомитися з рішенням суду

Спір щодо договору позики

Шевченківський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики у розмірі 5 116 969 грн 60 коп

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальні справи

Дарницький районний суд м. Києва виніс вирок  згідно з яким обвинувачений був визнаний винуватим у вчиненні злочину - умисному нанесенні середньої тяжкості тілесних ушкоджень нашому клієнту.

Адвокатське бюро забезпечило представництво інтересів та правовий захист потерпілого на етапі досудового розслідування та на етапі судового розгляду справи.

Ознайомитися з текстом вироку

Податкові спори

Київським окружним адміністративним судом було задоволено адміністративний позов і визнано протиправним та скасовано рішення Комісії Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про відмову в реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних;

зобов'язано Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних, датою її фактичного надходження.

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальні справи

Наші адвокати зібрали докази, отримали необхідні судові рішення та поновили розслідування справи про вбивство,  яка спочатку була закрита за кваліфікацією самогубство.

Посилання на рішення суду не залишаємо, в зв'язку з обмеженнями, що передбачені договором про правову допомогу

Справи щодо публічної служби

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив Позивачу повністю в задоволенні адміністративного позову до Комісії з питань вищого корпусу державної служби та до нашого клієнта, який був визначений переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Адвокати Бюро надали в суд заперечення на позов та всі необдідні докази для захисту нашого клієнта. 

За результатами розгляду суд відмовив в задоволенні адміністративного позову Позивача.

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальні справи

Слідчий не прийняв рішення про злочин, вчинений проти нашого клієнта, рішенням суду зобов`язали Голосіївське управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення на підставі заяви про злочин проти нашого клієнта

Ознайомитися з рішенням суду

Спір щодо договору позики

Шевченківський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики 

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальні справи

Адвокати АБ Дениса Писаного захистили інтереси нашого клієнта під час проведення обшуку в його офісі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України у межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України

Зняття арешту з майна

Успішно представили інтереси нашого клієнта в Голосіївському районному суді м. Києва у цивільній справі 752/24547/19. Суд прийняв рішення на користь нашого клієнта та зняв арешт з його нерухомого майна, який був накладений постановою слідчого в рамках кримінального провадження.

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальні справи

Представили інтереси обвинуваченого у справі про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, що спричинило смерть потерпілого. Зібрали докази і довели в суді, що обвинувачений не перебував в стані алкогольного сп'яніння в момент скоєння ДТП.

Посилання на рішення суду не залишаємо у зв'язку з умовами договору про правову допомогу

Трудові спори

Солом'янський районний суд м.Києва задовольнив позов нашої клієнтки до приватного загальноосвітнього закладу, в якому вона працювала, та прийняв рішення стягнути на її користь заборгованість по заробітній платі.

З рішенням суду можна ознайомитися за посиланням:

Ознайомитися з рішенням суду

Кримінальні справи

Слідчий не прийняв рішення про злочин, вчинений проти нашого клієнта, рішенням суду зобов`язали управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення на підставі заяви про злочин проти нашого клієнта

Спір щодо договору позики

Шевченківський районний суд м. Києва прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики 

Ознайомитися з рішенням суду

bottom of page